מתכננים פיתוח של טכנולוגיות או מוצרים חדשים בחברתכם? בדקו את זכאותכם לקבל מענק מהמדינה

המענק מוחזר רק במידה והפרויקט מגיע לשלב המסחור כתמלוגים מהמכירות, במינימום התערבות בניהול השוטף

להרשמה השאירו פרטים

  ארכיון ניוזלטרים >>

  הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית מציעה פתרון אטרקטיבי עבור חברות אשר מתכננות פעילות של מחקר, פיתוח או שדרוג של מוצרים, טכנולוגיות ותהליכים טכנולוגיים ומבקשות להשיג עבורה מימון. הרשות לחדשנות מעניקה מיליוני שקלים בכל שנה. המימון ניתן בעבור הוצאות המו"פ של החברה: הוצאות שכר ותקורה, קבלני משנה, ציוד, פטנטים, רישויי תכנה, חומרים ועוד. מודל המימון מאד אטרקטיבי: המענק מוחזר רק במידה והפרויקט מגיע לשלב המסחור כתמלוגים מהמכירות. יתרה מזאת – במסלולים מסוימים ניתן לחברות פטור מחובת החזר תמלוגים. התמיכה נעשית במינימום התערבות בניהול השוטף של התכנית, מבלי לקחת Equity וללא דילול היזמים בחברה.

  הולכים לאיבוד באתר רשות החדשנות מרוב המסלולים ואפשרויות המתוארים שם, ואינכם בטוחים לאיזה מסלול כדאי לכם לגשת?

  רשות החדשנות מציעה כיום לחברות מגוון רחב של מסלולי תמיכה ואפשרויות מימון, אשר משתנים על פי הענף הטכנולוגי בו עוסק הפרויקט, אופי הפרויקט, שלב הפיתוח, סוג החברה ועוד. כדי לאתר את הזדמנות המימון המתאימה לכם, חשוב להסתייע בגורם מקצועי אשר מכיר את אפשרויות המימון השונות ואת הקריטריונים הנבחנים, על מנת שתוכלו לבחור את המסלול בו סיכויי ההצלחה שלכם הינם הגבוהים ביותר, ואשר מציע לכם את תנאי המימון המיטביים עבורכם.

  חושבים שאתם זכאים לקבל מענק אך לא בטוחים לגבי סיכויי ההצלחה שלכם והאם ההשקעה תשתלם לכם?

  התשובה הסופית נקבעת על ידי ועדת המחקר לאחר בדיקה מקצועית מקיפה עם סיום הגשת הבקשה. יחד עם זאת, צוות המומחים שלנו נכח בעשרות בדיקות מקצועיות והינו בעל ניסיון רב בהגשת בקשות וליווי בתהליכי הבדיקה של הרשות. ניסיון זה מסייע לנו להתרשם לגבי התאמתכם ומידת עמידתכם בקריטריונים הנבחנים, ולפיכך אנו יכולים להעריך את סיכויי ההצלחה שלכם מול רשות החדשנות. אנו מכינים את הבקשה מתוך הבנה עמוקה של הקריטריונים הנבחנים, מכירים היטב את הכללים, הנהלים ומגבלות חוק המו"פ. ליווי מקצועי של בעל ניסיון מגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם, וממקסם את שיעור התמיכה המגיע לכם.

  איך מכינים תכנית עסקית לקבלת מענק משמעותי במינימום מאמץ?

  אין מתנות חינם…
  הכנת בקשה לרשות זה לא דבר פשוט. כדי להכין בקשה טובה יש צורך בהשקעה גדולה של זמן, הרבה תשומת לב, ירידה לפרטים ואפילו "לרדוף" אחרי נציגים בחברה כדי שיספקו נתונים ומידע.
  הכנת בקשה לרשות החדשנות כוללת כתיבת מסמך מקצועי המתאר את הפרויקט המתוכנן במכלול היבטיו: תיאור פעילות הפיתוח, תקציב הוצאות נדרש, הגדרה טכנולוגית של המוצר, אפיון השוק למוצר, תכנית עסקית ועוד. חברות רבות כיום נרתעות מן הטפסים הארוכים ונמנעות מלנסות ולקבל מהרשות מענק כספי גבוה שיכול להגיע להן.
  השירות שלנו כולל ליווי מלא בהכנת הבקשה, הגשתה, ועבודה מול כל הגורמים המאשרים ברשות החדשנות. אנו מנוסים מאוד בכתיבת והכנת המסמכים הנדרשים. בתהליך העבודה המשותף אנו מגיעים אליכם למספר מצומצם של פגישות בחברה, ומראיינים את הגורמים הרלוונטיים. על סמך החומרים שאנו אוספים, אנו מכינים עבורכם את הבקשה. אנו לוקחים על עצמנו את עבודת הכתיבה עד כמה שניתן, כך שתוכלו להתפנות לפרויקטים אחרים שבוודאי יושבים על שולחנכם. השירות שלנו חוסך לכם משאבים יקרים של זמן ומאמץ בהכנת החומרים ומלווה אתכם יד ביד לאורך התהליך.

  מעוניינים להגיש בקשה וליהנות מהסיוע הנדיב של רשות החדשנות?

  התקשרו לאורנה: 053-7739018 או מלאו את הפרטים שלכם, בטופס שלהלן. בהצלחה!

   יהללך זר ולא פיך

   • דורון לבוקמנכ"ל ובעלים טופקאר שיריון בע"מ
    כחלק מהתפתחות החברה והרצון להכניס חדשנות למפעל שלנו, חיפשנו יועץ שילווה אותנו בהקמת פרויקט חדשנות וגיוס מענקים עבורו. בחרנו בחברת OK יועצים לניהול וביועצת המומחית…
    קרא עוד...
   • גידי ברקוביץמנכ"ל ומייסד חברת ג.ברקוביץ' יבוא סחר בע"מ
    בחרנו בחברת OK יועצים לניהול ובמומחית שלהם לנושא חדשנות, מורן ברוקס בתהליך גיוס המענק מרשות החדשנות. ידענו שמדובר בתהליך ארוך ומורכב, הדורש ידע רב, וחיפשנו…
    קרא עוד...
   • חיים רווהבעלים ומייסד חברת אוטו קור תעשיות 1986 בע"מ
    אנו רוצים להמליץ על חברת OK יועצים לניהול והיועצת מורן ברוקס, אשר ליוו אותנו בגיבוש, הכנה והגשת הבקשות למענקי מו"פ מרשות החדשנות. מורן עבדה במקצועיות…
    קרא עוד...
   • עדי ניומןמנהלת פיתוח עסקי חברת מפתחים
    הגענו לחברת OK יועצים לניהול בעקבות המלצה מעמית משותף. עבדנו עם יועצת החברה לנושא הגשת מענקים לרשות לחדשנות. העבודה עם היועצת הייתה מאד נעימה. היועצת…
    קרא עוד...