הייתה לכם שנה רווחית הכוללת הוצאות מחקר ופיתוח? הידעתם שאתם יכולים לקבל הטבת מס באמצעות הרשות לחדשנות?

דברו איתנו! נסייע להם להגיש בקשה לרשות החדשנות כדי לקבל אישורה לצרכי הטבת המס.

להרשמה השאירו פרטים

  ארכיון ניוזלטרים >>

  במידה וחברתכם הייתה רווחית באחת (או יותר) משלושת שנות המס האחרונות (2019, 2018 ו/או 2017), ובמידה והיו לכם הוצאות מחקר ופיתוח באותה השנה, חשוב שתדעו כי באפשרותכם להפחית משמעותית את שיעור המס שעליכם לשלם.

  על פי כללי מס הכנסה (סעיף 20א לפקודת מס הכנסה), ההוצאות שחברה מסווגת למחקר ופיתוח נפרסות על פני שלוש שנים. במידה וחברתכם הייתה רווחית בשנה מסוימת, קיימת אפשרות לנכות את כלל הוצאות המו"פ שלכם כבר באותה השנה, ובכך להקטין את שיעור הרווח, ובהתאם – את המס שתדרשו לשלם עליו. לצורך כך עליכם לפנות לרשות החדשנות בבקשה לאשר את גובה הוצאות המו"פ המוכרות על ידה.

  השירות שלנו עבורכם ..

  לאחר קבלת אור ירוק מרואה החשבון של החברה שמאשר לכולנו שכדאי להגיש את הבקשה, אנו מטפלים בכל ההליך מול הרשות לחדשנות כדי שתקבלו את ההטבה.

  למי השירות מתאים?

  חברות שהייתה להן שנה רווחית באחת או יותר משנות המס שחלפו ואשר חלק מההוצאות שלהן בשנים אלה סווגו למו"פ.

  מה מקבלים?

  מס מופחת – תוכלו לנכות את כלל הוצאות המו"פ שלכם כבר באותה השנה ובכך להקטין את שיעור הרווח ואת המס שתצטרכו לשלם עליו.

  מדוע כדאי לכם לעבוד דווקא איתנו ?

  מגוון סיבות …

  • ליועצים שלנו ניסיון מוצלח עם מגוון רחב של חברות ומומחיות בהגשת בקשות לרשות החדשנות וקבלת אישורים לצרכי תמריצי מחקר ופיתוח והטבות ממס הכנסה.
  • מומחיותינו מתבטאת לא רק בהשגת האישור מרשות החדשנות, אלא חשוב מכך – בקבלת הכרה מקסימלית בתקציב ההוצאות ומקסום גובה ההטבה עבור החברה.
  • אנו לוקחים על עצמנו את מירב עבודת ההכנה וכתיבת המסמכים, ובכך חוסכים לכם שעות מרובות של בירוקרטיה, עבודה ומאמץ
  • אנו מכירים היטב את הנהלים השונים, הקריטריונים הנבחנים, הגורמים המאשרים וכו'. ההיכרות המעמיקה שלנו מבטיחה לכם תהליך עבודה ממוקד, מותאם לצרכים ומהיר.
  • היועצים שלנו מנוסים בהכנת הצעות איכותית ומקצועית, מה שמגדיל את סיכויי ההצלחה לזכות בתשובה חיובית מהרשות ואישור תקציב ההוצאות המקסימלי.

  מעוניינים בשיחה או פגישה לבדוק את זכאותכם?

  התקשרו לאורנה: 053-7739018 או מלאו את הפרטים שלכם:

   יהללך זר ולא פיך

   • דורון לבוקמנכ"ל ובעלים טופקאר שיריון בע"מ
    כחלק מהתפתחות החברה והרצון להכניס חדשנות למפעל שלנו, חיפשנו יועץ שילווה אותנו בהקמת פרויקט חדשנות וגיוס מענקים עבורו. בחרנו בחברת OK יועצים לניהול וביועצת המומחית…
    קרא עוד...
   • חיים רווהבעלים ומייסד חברת אוטו קור תעשיות 1986 בע"מ
    אנו רוצים להמליץ על חברת OK יועצים לניהול והיועצת מורן ברוקס, אשר ליוו אותנו בגיבוש, הכנה והגשת הבקשות למענקי מו"פ מרשות החדשנות. מורן עבדה במקצועיות…
    קרא עוד...
   • גידי ברקוביץמנכ"ל ומייסד חברת ג.ברקוביץ' יבוא סחר בע"מ
    בחרנו בחברת OK יועצים לניהול ובמומחית שלהם לנושא חדשנות, מורן ברוקס בתהליך גיוס המענק מרשות החדשנות. ידענו שמדובר בתהליך ארוך ומורכב, הדורש ידע רב, וחיפשנו…
    קרא עוד...
   • עדי ניומןמנהלת פיתוח עסקי חברת מפתחים
    הגענו לחברת OK יועצים לניהול בעקבות המלצה מעמית משותף. עבדנו עם יועצת החברה לנושא הגשת מענקים לרשות לחדשנות. העבודה עם היועצת הייתה מאד נעימה. היועצת…
    קרא עוד...