חברות מתעשיית הייצור בענף הרכב – הידעתם שאתם זכאים למענקי מחקר ופיתוח מהרשות לחדשנות?

רוצים לדעת כיצד?

להרשמה השאירו פרטים

  ארכיון ניוזלטרים >>

  לפרטים בהרחבה:

  רשות החדשנות פרסמה לאחרונה קול קורא המציע מענקים לחברות תעשיית הייצור מענפי תעשיית הרכב, אשר מתכננות לפתח מוצרים, חומרים, טכנולוגיות ותהליכי ייצור חדשים למפעל.
  דוגמאות ליצרניות מענף הרכב וכן למפעלים המספקים מוצרים בקבלנות משנה לתעשייה הזכאים למענק:

  • יצרני חלקי חילוף לתעשיית הרכב
  • יצרני גרורים ונגררים
  • יצרני סוללות ומצברים
  • יצרני מרכבים
  • ועוד...

  במסגרת זו החברות יוכלו לקבל מענקים למימון פעילות המחקר והפיתוח שלהן, בשיעור של עד 70% מהוצאות המו"פ השנתיות של החברה, המענקים שיינתנו יהיו פטורים מחובת החזר תמלוגים.

  איך אנחנו עוזרים לכם לקבל את המענק?

  הכנת בקשה לרשות החדשנות כוללת כתיבת מסמך מקצועי המתאר את הפרויקט המתוכנן במכלול היבטיו: תיאור פעילות הפיתוח, תקציב הוצאות נדרש, הגדרה טכנולוגית של המוצר, אפיון השוק למוצר, תכנית עסקית ועוד. חברות רבות כיום נרתעות מן הטפסים הארוכים ונמנעות מלנסות ולקבל מהרשות מענק כספי גבוה שיכול להגיע להן.
  השירות שלנו כולל ליווי מלא בהכנת הבקשה, הגשתה, ועבודה מול כל הגורמים המאשרים ברשות החדשנות. אנו מנוסים מאוד בכתיבת והכנת המסמכים הנדרשים. בתהליך העבודה המשותף אנו מגיעים אליכם למספר מצומצם של פגישות בחברה, בד"כ כ- 4-5 פגישות, ומראיינים את הגורמים הרלוונטיים. על סמך החומרים שאנו אוספים, אנו מכינים עבורכם את הבקשה. אנו לוקחים על עצמנו את עבודת הכתיבה עד כמה שניתן. השירות שלנו חוסך לכם משאבים יקרים של זמן ומאמץ בהכנת החומרים ומלווה אתכם יד ביד לאורך התהליך.

  מעוניינים בשיחה או פגישה לבדוק את זכאותכם?

  התקשרו לאורנה: 053-7739018 או מלאו את הפרטים שלכם: